8179 ECLIPSE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8179 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3192kg |
| Block | 8179 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2890kg |
| Block | 8179 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 710kg |